KURUMSAL


Mio Gusto, 2014 yılında stil sahibi kadınların moda alanındaki varlığını güçlendirmek için doğdu. Kısa zamanda marka bilinirliğine ulaşan Mio Gusto, seçkin ürün portfoyü ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşterilerinin beklentilerini aşmayı hedeflemektedir.

Uzun yıllar süren profesyonel çalışma yaşamını online dünyaya taşıma amacıyla kurulan miogusto.com.tr şık giyimi en ideal fiyatlarla edinmek isteyen kadın tüketicileri hedeflemektedir. Aynı anda yurt içi ve yurt dışına satışlarını sürdüren firma, kısa sürede hızlı bir satış ivmesine ulaştı. Başarılarını tutku, moda ve sevgi ile harmanlayan Mio Gusto; çağın getirilerine ayak uydurmak ve trendlerin takipçisi değil öncüsü olmak gayesiyle çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

miogusto.com.tr geniş ürün yelpazesindeki çeşitliliği, anlaşmalı olduğu atölyelerinde üretmektedir. Bütün parçalar; renklerin, yaşamın ve en önemlisi de Mio Gusto markasının modadan esinlendiği çizgilerle tasarlanmaktadır. Büyük şehirler dışında yaşayan kullanıcılara da hizmeti aynı konforla ulaştırmayı amaçlayan firma, tedarik aşamasını sorunsuz ve profesyonel bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Mio Gusto, ürünlerinin kalitesi ile sağladığı müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirlemiştir. Tüm tasarımlarında şıklık, kalite ve sunumu harmanlayan Mio Gusto; modern çağın getirisi olan sosyal medya mecralarında da önemli bir kitle edinmiştir. Hizmetlerine ilk günkü aşkla ve heyecanla devam eden firma; kalitenin, başarının ve kusursuz hizmetin aranan yüzü olmayı sürdürmektedir.

Çünkü şık olmak her kadının hakkı...


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR